Zimowe wydarzenia u „Skrzatów”*W styczniu dołączyliśmy do naszej przedszkolnej rodzinki – staliśmy się prawdziwymi przedszkolakami . Pani Dyrektor pasowała nas na przedszkolaków, otrzymaliśmy Dyplomy i kuferek słodkości i wspaniały i przepyszny tort ufundowany przez Radę rodziców. Dziękujemy!!!

*W pięknych przebraniach uczestniczyliśmy w naszym pierwszym Balu Karnawałowym.

*Rozmawialiśmy o najstarszych członkach naszej rodziny – Babci i Dziadku. Nauczyliśmy się piosenek i wierszy o Babci i Dziadku i pięknie wystąpiliśmy przed kamerą. Nagranie naszego występu i przygotowane laurki wręczyliśmy Babciom i Dziadkom w domu. Mamy nadzieję, że im się podobało.

*W ramach projektu „Mały miś w świecie emocji” dowiedzieliśmy się czym jest złość i jak sobie z nią radzić.

*Kontynuujemy naszą przygodę z kodowaniem – uczestniczyliśmy w zabawie „Bystre oczko”; układaliśmy rytmu z kolorowych kubeczków; układaliśmy wież, z takiej ilości kubeczków, jak wypadła na kostce.

*W lutym włączyliśmy się do akcji „Śnieżna Kula”, której celem było wsparcie WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

*Poznaliśmy tradycje związane z Tłustym czwartkiem, sposób wypiekania pączków, no i oczywiście objadaliśmy się pączkami.

*W dniu Świętego Walentego obdarowywaliśmy się miłymi słowami i serduszkami. Wzięliśmy udział w Walentynkowej dyskotece. Rodzicom dziękujemy za słodkości!

*Razem z małym misiem poznaliśmy smutek i sposoby na radzenie sobie ze smutkiem.

*Obchodziliśmy „Dzień kota” – poznaliśmy zwyczaje kotów, sposób odżywiania, rasy kotów. Oglądaliśmy bajeczki, których bohaterami były koty. Wykonaliśmy papierowe kotki i zorganizowaliśmy wystawę.

*Spotkaliśmy się online z p. Basią z Biblioteki i obejrzeliśmy bajkę „Brat i siostra”.

*Podczas zabaw z kodowaniem budowaliśmy zamki z kolorowych kubeczków wg kodu; odszukiwaliśmy figury wg podanych kryteriów; układaliśmy trasę do bałwanka wg kodu.

*urodziny w styczniu obchodzili: Tola i Adaś ; w lutym: Zosia– jubilatom składamy jeszcze raz  najserdeczniejsze życzenia!

*Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości!!!

Do zobaczenia Wiosną!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content