„Skrzaty” witają w nowym roku szkolnym
Witamy po wakacjach!!!. Jesteśmy o rok starsi, mamy pięć lata i jesteśmy średniakami. Bardzo się za sobą stęskniliśmy i cieszymy […]
Witamy po wakacjach!!!. Jesteśmy o rok starsi, mamy pięć lata i jesteśmy średniakami. Bardzo się za sobą stęskniliśmy i cieszymy […]