Witamy w grupie „Motylki”Witajcie – to my Motylki. Jesteśmy wesołą i pełną pomysłów grupą. Razem z naszymi Paniami tworzymy zgrany i zwarty zespół. Czas upływa nam bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, a także innych zajęć. Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy. Zawsze z nami są Panie, które w razie potrzeby pomogą i przytulą.

Pierwszy miesiąc już na nami. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Lubimy zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery na świeżym powietrzu. Po kilku godzinach wypełniony wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek

18 września obchodziliśmy swoje święto czyli Dzień Przedszkolaka. Od samego rana mogliśmy uczestniczyć w różnych atrakcjach: zabawach, tańcach i konkursach w sali oraz w ogrodzie przedszkolnym.

Przed nami jesienne zabawy z darami Froebla – już nie możemy się doczekać.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content