Mały Mikołaj z wizytą w naszym przedszkoluJak przystało z 5 na 6 grudnia w butach małych i dużych dzieci pojawiają się prezenty. Historia mówi, że to Św. Mikołaj je przynosi. Nasze przedszkole odwiedził ten o którym mowa. Wysoki ubrany tradycyjnie jak to Mikołaj w czerwony kostium, długą czerwoną czapkę z pomponem, z długą brodą. Oczywiście nie przyszedł bez niespodzianki – dla każdego dziecka wręczył prezent a przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały piosenki, powiedziały wierszyki, wspólnie zatańczyli. Na twarzach dzieci widać było radość, szczęście. Na koniec spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

W imieniu Pani dyrektor, pracowników oraz dzieci składamy serdeczne podziękowanie dla Rotary Club Bartoszyce- Lidzbark Warmiński za zorganizowanie „Mikołajkowej Niespodzianki”. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu z Państwa strony możemy realizować nasze cele i zamierzenia, tworzyć klimat wzajemnej życzliwości i współpracy.

Dziękujemy

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content