Nasze Przedszkole wspiera akcję „Szlachetna Paczka”W tym roku Nasze Przedszkole przyłączyło się do akcji SZLACHETNA PACZKA, która jest najbardziej rozpoznawalnym projektem społecznym opartym na pracy z DARCZYŃCAMI i WOLONTARIUSZAMI. Głównym celem akcji jest wsparcie i mentalna pomoc rodzinom, osobom znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej – na którą MY nie jesteśmy obojętni. Od 27 listopada do 5 grudnia wspólnie z rodzicami, przedszkolakami i pracownikami przedszkola zbieraliśmy artykuły spożywcze, przemysłowe. Dodatkowo w ramach wsparcia działań Szlachetnej Paczki pracownicy przedszkola zorganizowali zbiórkę pieniężną, dzięki czemu obdarowana rodzina podczas WEEKENDU CUDÓW otrzymała wsparcie materialne, na której jej najbardziej zależało oraz wymarzone upominki mikołajkowe.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wyrozumiałość i wsparcie wszystkim zaangażowanym w akcję rodzicom i pracownikom.

Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym
i jak się z nimi dzielisz (autor nieznany)

 

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content