Kronika grudniowych wydarzeń grupy „Zajączki”Obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych- wzięliśmy udział w spotkaniu oraz w warsztatach, dotyczących funkcjonowania osób niepełnosprawnych. Poznaliśmy z jakimi trudnościami borykają się osoby niepełnosprawne oraz w jaki sposób możemy i pomagać w codziennym życiu.

Konkurs plastyczny- Ala Z. (wyróżnienie), Maja Sz.(wyróżnienie)., Lena B. (wyróżnienie), Olek F.(III miejsce) razem z rodzicami wzięli udział w przedszkolnym konkursie plastycznym, pt. „Pod wspólnym niebem”. Serdecznie gratulujemy!

Wizyta Świętego Mikołaja- odwiedził nas Mikołaj z ROTARY CLUB i wręczył nam drobne upominki. Wszyscy bardzo miło wspominamy ten dzień.

Wycieczka do Teatru Jaracza w Olsztynie- oglądaliśmy przedstawienie pt. „Baśń o Pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze”

„Choinki dla mieszkańców Bartoszyc”- wspólnie z Panem Burmistrzem ubieraliśmy choinki na Placu Konstytucji 3 Maja w Bartoszycach.

Świąteczne inspiracje w „Zajączkach”- przez cały miesiąc poznawaliśmy zwyczaje
i tradycje Bożonarodzeniowe. Zainspirowani świąteczną atmosferą, wykonywaliśmy ozdoby choinkowe, kartki oraz dekoracje świąteczne.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Lenki S. i Adasia- Jubilatom złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia.

Artur i Ala- wzięli udział w Konkursie na lampion Betlejemskiego Światełka Pokoju-Ala otrzymała I miejsce- serdecznie gratulujemy!

W ramach realizacji działań nowatorskich „Z przyrodą za pan brat” został zrealizowany temat „Z techniką na co dzień” – dz. zapoznały się z rodzajami i źródłem energii elektrycznej.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content