Wydarzenia grudniowe u „Misiaków”3 grudnia odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców pod hasłem „Pod wspólnym niebem”. Z naszej grupy wzięło udział w konkursie troje dzieci, które otrzymały dyplom oraz wyróżnienia. Serdecznie im gratulujemy

6 grudnia odwiedziła nas mama Maksa i w ramach „Chwilki literackiej” przeczytała nam bajkę o Mikołaju, świątecznym zamieszaniu i prezentach. Chwilę później przyszedł do nas również Mikołaj i ofiarował każdemu z nas słodkie upominki. Uśmiechu i radości było mnóstwo.

16 grudnia odwiedziła nas mama Dominika i przyniosła ze sobą piernikowe ciasto, z którego my samodzielnie wykonaliśmy ciasteczka. Najpierw wałkowaliśmy ciasto, później wykrawaliśmy ciasteczka a po ich upieczeniu ozdabialiśmy je kolorową posypką i lukrem. Dziękujemy mamie Dominika za taki pomysł i tyle pyszności.

19 grudnia oglądaliśmy Jasełka w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek z grupy „Skrzaty”. Piękny występ wprowadził nas w atmosferę świąteczną, a wspólne kolędowanie umiliło czas.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content