Grudzień w grupie „Żabki”3 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Dzieci w tym dniu obejrzały bajkę oraz prezentację dotyczącą właściwych postaw wobec osób niepełnosprawnych. W grupie odbyły się też zajęcia warsztatowe, podczas których dzieci wcielały się w role osób niepełnosprawnych, aby zobaczyć z jakimi ograniczeniami borykają się na co dzień. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Pod wspólnym niebem”. I miejsce zajęła : Amelia Wilczek , II miejsce: Adaś Barbarowicz. Wyróżnienia i dyplomy otrzymali: Ola Froń, Michasia Jończyk, Staszek Dunowski, Kacper Krupiński oraz Damian i Dawid Kubat. Wszystkim gratulujemy a rodzicom dziękujemy za pomoc.

6 grudnia odwiedził nas Św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami.

W tym miesiącu odwiedzili nas w grupie rodzice, by przeczytać bajeczki w ramach „Chwilki literackiej”: mama Jasia, tata Marcelka i siostrzyczki Amelki Ch. Dziękujemy serdecznie pani Joasi, panu Łukaszowi, Gabrysi i Zuzi za poświęcony dla nas czas , bardzo miłe spotkania oraz słodkie poczęstunki i maskotki dla wszystkich dzieci.

17 grudnia odbyło się w naszej grupie zajęcie otwarte dla dzieci i rodziców ,,Święta tuż, tuż” podczas, którego dzieci wykazały się wiedzą na temat znajomości zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Do zabaw ruchowych podczas zajęcia włączyli się również rodzice a na zakończenie wspólnie z dziećmi wykonali świąteczne stroiki. Serdecznie dziękujemy rodzicom za to wspólne spotkanie w miłym i świątecznym nastroju.

W grudniu swoje urodzinki obchodził Czarek- składaliśmy mu najlepsze życzenia: dużo zdrówka i samych szczęśliwych chwil.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content