Wrzesień w grupie „Kotki”Do naszej sportowej grupy dołączyła pani Edytka (nauczyciel- rehabilitant), która będzie nas wspierała w sportowych zmaganiach.

Od 1 września 2020 roku jesteśmy już w średniakach. Do naszej grupy dołączyła nowa koleżanka Zosia. Mamy nadzieję, że dobrze będzie czuła się wśród nas i znajdzie tu wspaniałych przyjaciół.

Na początku września ustaliliśmy zasady zachowania w grupie i zawarliśmy kontrakt, znamy swoje prawa i obowiązki .Nauczyliśmy się nowego wiersza, który mówi o tym, jaki powinien być czterolatek.

Najważniejsze wydarzenia we wrześniu w naszej grupie to:
– Wspominaliśmy minione wakacje. Nasze przeżycia utrwaliliśmy malując farbami.
– Odbyliśmy pogadankę z panią pielęgniarką na temat ” Bronimy się przed koronawirusem”. Nauczyliśmy się myć prawidłowo ręce. Wiemy, że należy zakrywać buzię podczas kichania i kasłania.
– Urodziny Mateuszka, któremu składamy najlepsze życzenia i przesyłamy moc całusków.
– „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Były wspólne zabawy z balonami i szalona dyskoteka. Był też pyszny tort i serdeczne życzenia od wszystkich pań.
– 30 września obchodziliśmy ,,Dzień Chłopaka”. Życzymy wszystkim chłopcom wspaniałych zabaw w przedszkolu i wielu przyjaciół.
– Braliśmy udział w VI edycji Ogólnopolskiego Maratonu pod hasłem „Biega Nasza Polska Cała”. „Kociaki” nie zawiodły – pokazały koci spryt i wolę walki.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content