Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka18 września b.r. w naszym przedszkolu obchodzony był szczególny dla dzieci dzień – Dzień przedszkolaka. W tym roku ze względu na sytuację związaną z COVID – 19 był on obchodzony inaczej niż w poprzednich latach. W każdej grupie nauczycielki przygotowały niespodzianki dla swoich podopiecznych, min.: wspólny śpiew, zabawy kołowe ze śpiewem, zabawy z chustą animacyjną, zabawy sportowe, puszczanie baniek mydlanych. Grupa dzieci 6-letnich „Zajączki” włączyła się w akcję #sadziMy w której to dzieci przekazały rodzicom sadzonki świerku, które wspólnie posadzą w dowolnym miejscu. Akcja  zainicjowana była przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy. Rada Rodziców naszego przedszkola zakupiła dla każdej grupy słodką niespodziankę w postaci tortu. Na wyjście z przedszkola na dzieci czekały dyplomy, ordery oraz balony.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content