Wiosenne nowinki z grypy „Skrzaty”-W maju poznaliśmy sposoby dbania o środowisko, dowiedzieliśmy się kto i co zanieczyszcza naszą planetę i jak o nią dbać.
– Tymek wziął udział w konkursie ekologicznym „Odpady segreguję i czystą bartoszycką ziemię kształtuję” i zajął I miejsce – GRATULUJEMY!!!.
– Rozmawialiśmy o naszych rodzicach, gdzie pracują, co im sprawia radość i co ich smuci. 22 maja zaprosiliśmy naszych rodziców na Piknik na Dębówko z okazji zbliżającego się święta Mamy i Taty. Naszą miłość do rodziców wyraziliśmy słowami wiersza, piosenek i tańca. Obdarowaliśmy ich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Później wspólnie grillowaliśmy i aktywnie spędzaliśmy wspólnie czas na zabawach. Było Super!
– 16 maja odwiedził nas tata Kacperka, który opowiedział nam o hodowli pszczół. Zobaczyliśmy, jak wygląda ul w środku, obserwowaliśmy rój pszczół, dowiedzieliśmy się jak wygląda życie pszczół, jak powstaje miód, czego nie robić, żeby pszczoły nadziękujemy Tacie Kacperka za ciekawe wiadomości o pszczelarstwie.
– Odwiedziła nas Pani Agnieszka z Biblioteki Miejskiej w Bartoszycach, która przeczytała nam Legendę o Kamiennych Babach. Mieliśmy okazję utrwalić wiadomości o naszym mieście i jego zabytkach.
– 3 czerwca uczestniczyliśmy w zajęciach „Fizyka dla Smyka”, na których poznaliśmy zjawisko magnetyzmu.
– 4 czerwca uczestniczyliśmy w Międzyprzedszkolnym turnieju wiedzy o bezpieczeństwie” w Bartoszyckim Domu Kultury. Naszą grupę reprezentowali: Zuzia, Tymek i Kacper. Wszystkie drużyny zajęły I miejsce.
– 5 czerwca obejrzeliśmy przedstawienie „Tytanik” w wykonaniu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.
– 6 czerwca zaprosiliśmy naszych rodziców na warsztaty z „Kodowania na dywanie”.
– Poznaliśmy życie i zwyczaje dzieci z różnych stron świata.
– 12 czerwca uczestniczyliśmy w przedstawieniu „Afryka Kazika” w Bartoszyckim Domu Kultury.
– Dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie spędzać wakacje, które są już tuż, tuż.
Życzymy wszystkim wymarzonych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content