Kronika styczniowych i lutowych wydarzeń grupy „Zajączki”„Kreatywne przedszkolaki”- podczas zajęć z kodowania i programowania budowaliśmy z kreatywnych klocków, układaliśmy sudoku z kolorowych kubeczków i kodowaliśmy na macie.

„Zimowe zabawy na śniegu”- korzystając z uroku zimy bawiliśmy się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie.

„Walentynki”- 14 lutego roku w naszej grupie odbyły się WALENTYNKI – podczas zajęć kultywowaliśmy tradycje walentynkowe, okazywaliśmy uczucia innym osobom, czerpaliśmy radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu. Po południu odwiedziła nas mama Ali. W ramach chwilki literackiej przeczytała nam interaktywną książkę, pt. „Naciśnij mnie. Dziękujemy pani Dominice za poświęcony czas i zapraszamy kolejnych rodziców do wspólnej zabawy.

„Zajęcia warsztatowe z dziećmi i rodzicami”- w ramach realizacji projektu „ Bartoszyckie przedszkola stawiają na kreatywność i języki obce” , dnia 26 lutego dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w zajęciach warsztatowych, nt. „Programowanie i kodowanie jako wspomaganie twórczej aktywności dziecka”.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Alicji i Nikosia – Jubilatom złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia.

„Pożegnanie Kalinki”- 28 lutego 2019r., to ostatni dzień, kiedy Kalinka bawiła się wspólnie z „Zajączkami” w naszym przedszkolu. Na pożegnanie zaśpiewaliśmy Kalince piosenki oraz wręczyliśmy na pamiątkę przytulankę- „Misia Pandę”. Kalinka poczęstowała wszystkich „słodką niespodzianką”- przepysznym tortem i cukierkami. Mimo, że dziś się pożegnaliśmy, jednak liczymy na kolejne spotkania i odwiedziny.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content