Wydarzenia u „Misiaków”Styczeń:

Z nastaniem pierwszych dni nowego roku szybciutko wzięliśmy się do pracy, gdyż przygotowywaliśmy uroczysty występ dla naszych kochanych gości. Wszystkie babcie i dziadkowie obchodzili swoje święto, a my, żeby sprawić im radość, przygotowaliśmy występ, laurki i upominki. Nasi rodzice przygotowali poczęstunek. Było bardzo miło i wesoło w tym dniu w naszej sali. Goście z uśmiechem i pełni wzruszeń obiecali odwiedzić nas za rok.

Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w warsztatach bębniarskich. Uczyliśmy się gry na grzechotkach, marakasach i bębnach. Przy akompaniamencie wesołej muzyki wykonywaliśmy ćwiczenia rytmiczne.

Luty:

W miesiącu lutym rozmawialiśmy o konieczności dokarmiania ptaków. Dowiedzieliśmy się, które ptaki pozostają u nas na zimę, a które odlatują. Wraz z rodzicami wykonaliśmy prace plastyczne, czyli karmniki, które zdobią naszą salę. Ponadto rozmawialiśmy o bezpieczeństwie jakie trzeba zachować podczas zabaw na śniegu. Odwiedziła nas też pani policjantka i również rozmawiała z nami o bezpieczeństwie ale w cyberprzestrzeni. Obejrzeliśmy ciekawy film i będziemy już pamiętać, że nie należy pochopnie wrzucać do sieci zdjęć oraz rozmawiać z nieznajomymi.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content