Kronika listopadowych wydarzeń grupy „Zajączki”Jesienne inspiracje w „Zajączkach”- przez cały miesiąc poznawaliśmy różne wiadomości na temat jesieni w lesie, w ogrodzie i w parku. Podczas spacerów obserwowaliśmy opadające kolorowe liście i owoce drzew oraz zbieraliśmy dary jesieni- liście, kasztany, żołędzie. Zainspirowani barwnymi krajobrazami, wykonywaliśmy kolorowe, jesienne prace plastyczne. Bawiliśmy się wesoło, a nasze prace umieściliśmy na naszej grupowe wystawie.

Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę- poprzez udział w zajęciach plastycznych i edukacyjnych poznawaliśmy dzieje Polski i Polaków oraz polskie symbole narodowe.

Spotkanie z panią Pielęgniarką – podczas spotkania pani Pielęgniarka przypomniała nam zasady zdrowego odżywiania oraz zachęciła nas do zjadania owoców i warzyw i oczywiście surówek podczas obiadu.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Gabrysia i Arturka – Podczas przyjęć odbyło się mnóstwo gier i zabaw integracyjnych. Wszyscy śpiewaliśmy piosenki i graliśmy na instrumentach perkusyjnych. Na zakończenie zabaw tworzyliśmy piękne koło, w środku którego miejsce zajmowali jubilaci. Śpiewaliśmy głośne „Sto lat” i składaliśmy życzenia urodzinowe, a po życzeniach przychodził czas na pyszny poczęstunek.

Niespodzianki od firmy BUDIMEX- otrzymaliśmy zabawki, książki i materiały papiernicze. Upominki sprawiły nam wielką radość i zachęciły do wspólnej zabawy.

Do usłyszenia w grudniu!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content