Kronika najważniejszych wydarzeń grupowych, które odbyły się w listopadzie 2018 r. w grupie „Misiaki”W miesiącu listopadzie rozmawialiśmy o bardzo ważnym święcie, które obchodziło nasze państwo. Podczas realizacji tematu „Kocham mój kraj i uroczyście obchodzę 100-lecie odzyskania niepodległości” nauczyliśmy się śpiewać 4 zwrotki hymnu, poznaliśmy nasze symbole narodowe i wiemy jak ważną rolę odegrali nasi wielcy przodkowie dla odzyskania wolności kraju. Pomogli nam w tym starsi koledzy i koleżanki z grupy „Biedronki”. Obejrzeliśmy piękne przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy „Motylki” i włączyliśmy się do bicia rekordu dla Niepodległej.

Ponadto rozmawialiśmy również o konieczności dbania o swoje zdrowie i umiejętności zapobiegania chorobom. Spotkaliśmy się z panią pielęgniarką i wspólnie wykonaliśmy „magiczny napój”, który wzmacnia nasz organizm i chroni przed przeziębieniem, bowiem miód i cytryna to naturalna ochrona i moc. Już rozumiemy potrzebę dbania o swoje zdrowie i wiemy jak to zrobić.

Włączyliśmy się do akcji „życzenia dla żołnierza” i każdy z nas wykonał kartkę świąteczną, która zostanie wysłana do Afganistanu dla żołnierzy z Bartoszyc będących tam na misji.

Mieliśmy wspaniała atrakcję i po raz pierwszy uczestniczyliśmy w balu andrzejkowym. Były zabawy przy muzyce, konkursy i wspólny śpiew piosenek.

Odwiedziliśmy Bibliotekę Miejską i obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Rozwiązywaliśmy zagadki, słuchaliśmy bajki i wykonywaliśmy ciekawe zadania. Zawsze mile spędzamy czas w bibliotece i w przedszkolu.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content