23.01.2024 r. zorganizowane zostało spotkanie na, którym gościliśmy szczególnych gości. Martę Nachiło i Maksa Nowodzielskiego oraz ich mamy Panią Izę i Panią Basię. Marta i Maks to byli absolwenci naszego przedszkola, dzisiaj to już w pełni dorosłe osoby, które łączy wspólna cecha trisomia 21 chromosomu, ale również wielka przyjaźń.
W spotkaniu też wzięła udział Pani Małgosia Myślińska, która również podzieliła się swoją refleksją na temat wychowywania, swojej dorosłej już córki Gabrysi, która boryka się z AUTYZMEM.
Takie spotkania są lekcją, która uczy, że najpierw powinniśmy widzieć człowieka, a dopiero później Zespół Downa czy inną niepełnosprawność.
Naszym gościom i pozostałym rodzicom, którzy uczestniczyli w spotkaniu, serdecznie dziękujemy, oraz za ufanie, które pozwoliło im otworzyć się przed pozostałymi członkami naszej Grupy Wsparcia.