Podsumowanie akcji charytatywnej „Łańcuch Dobra”Nasze przedszkole po raz drugi włączyło się do akcji charytatywnej „Łańcuch dobra”, której pomysłodawcą jest białostockie Stowarzyszenie „Pro Salute”. Przedsięwzięcie realizowane było z myślą o dzieciach z dystrofią mięśniową czyli zanikiem mięśni. Akcja miała charakter symboliczny, by pokazać chorym dzieciom, że nie są same w chorobie. Nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami, dziadkami i swoimi paniami w grupach chętnie
i radośnie przystąpiły do pracy nad łańcuchem. Była to świetna rywalizacja- kto zrobi więcej łańcuszkowych kółeczek. 11 grudnia odbyło się ostateczne mierzenie. Dzięki wspaniałej współpracy powstało 2190 metrów choinkowego łańcucha. Pobiliśmy rekord z ubiegłego roku, który wynosił 519m.

Zaangażowanie przedszkolaków oraz ich wytrwałość i trud nad wykonaniem tegorocznego łańcucha nagrodzili rodzice. Rada Rodziców naszego przedszkola sfinansowała zakup słodkich upominków, które Pani Dyrektor Anna Trzcińska uroczyście wręczyła na ręce każdego Małego Wolontariusza. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za wspieranie naszych inicjatyw.

Każda z grup wniosła swój wkład w ostateczny wynik:

Gr. I „Motylki”- 100m

Gr. II „Skrzaty”-147,5m

Gr. III „Krasnale”- 232m

Gr. IV „Kotki”- 332,5m – III miejsce

Gr. V „Żabki”- 500m – II miejsce

Gr. VI „Misiaki”-216m

Gr. VII „Zajączki”- 512m – I miejsce

Gr. VIII „Biedronki”- 150m

Możemy być dumni z efektów wspólnej pracy!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content