Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Patriotyzm od przedszkola



W naszym przedszkolu zdajemy sobie sprawę jak ważne jest wprowadzanie dzieci w świat tradycji i kultury naszego regionu, kraju już od najmłodszych lat. Wiemy, że postawy które kształtujemy w dzieciach w tym wieku towarzyszą im przez całe życie. Każde święto narodowe jest dla nas okazją do budzenia miłości do Ojczyzny, uświadamiania dzieciom kim są, jak nazywa się ich kraj, jakie są ich korzenie.

W naszym przedszkolu staramy się rozbudzić w dzieciach miłość i zainteresowanie historią, naszymi narodowymi bohaterami. 1 marca Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych był okazją, aby przedstawić dzieciom odwagę i bohaterstwo naszych przodków. Dzieci w skupieniu słuchały wiadomości historycznych przekazywanych przez wychowawców, zadając również nurtujące ich pytania.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content