Kotki żegnają rok 2020 w optymistycznym nastrojuW tym miesiącu rozmawialiśmy o Święcie Niepodległości, historii naszego kraju, symboli narodowych i postaw patriotycznych naszych przodków. Włączając się w obchody święta 11 listopada nauczyliśmy się  hymnu, który odśpiewaliśmy o godz. 11.11 włączając się do akcji „Polska do Hymnu”.

Dowiedzieliśmy się również o tym jak przygotowują się zwierzęta do zimy oraz jak należy dbać o swoje zdrowie.

Rozwijaliśmy kreatywność podczas zabaw konstrukcyjnych wg programu „Klucz do uczenia się”. Potrafimy wznosić piękne budowle pod kierunkiem pani Edytki.

Obchodziliśmy Dzień  Pluszowego Misia. Jak zawsze bardzo dobrze się tam bawiliśmy: rozwiązywaliśmy zagadki, słuchaliśmy bajki i wykonywaliśmy ciekawe zadania i prace plastyczne.

4 urodziny obchodziły Marcelinka i Maja – wszystkiego najlepszego!

Ponadto wraz z rodzicami włączyliśmy się do akcji wolontariatu: „Karma dla zwierząt” oraz „Łańcuch dobra”, którego łącznie w naszej grupie powstało 332,5 m. I miejsce w grupie zdobyła Karinka, II miejsce Marcelinka, III miejsce Maciuś Lepietuszko.

Rozwijaliśmy kreatywność wykorzystując aplikację Quiver oraz tablicę „Magiczna ściana”.

Wykonaliśmy kartki świąteczne dla pensjonariuszy z Bartoszyckiego DPS w Bartoszycach w ramach akcji „Razem na Święta”.

Poznaliśmy tradycje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Obejrzeliśmy teatrzyki w formie on-line „Opowieść wigilijna oraz „Wizyta Św. Mikołaja”.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content