Dzień Przedszkolaka pod hasłem – „Zaczerwień się dla dzieci z DMD”20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Muzyka, gwar i śmiech rozbrzmiewały od samego rana. Było mnóstwo atrakcji, tańce i zabawy muzyczno-ruchowe dmuchańce, oraz tort w każdej grupie głośny śmiech dzieci świadczył o wspaniałej zabawie. Podczas tego dnia nasza placówka przyłączyła się do akcji – Zaczerwień się dla dzieci z DMD – Światowego Dnia Świadomości Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a. Podczas uroczystości dnia przedszkolaka zarówno dzieci jak i pracownicy przedszkola ubrani byli na czerwono

W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło im wielu miłych wrażeń i na pewno będą je długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content