Zimowy czas w grupie „Motylki”W miesiącu styczniu mieliśmy pełne ręce roboty.

Już na początku stycznia rozpoczęliśmy przygotowania do wielkiego święta.

16.01 wspólnie świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu poczęstunku dla naszych wyjątkowych Gości!

Nie mogliśmy zapomnieć o zbliżającym się balu karnawałowym. 15.01. w pogodny, zimowy poranek do przedszkola przybyło wiele bajkowych i całkiem realistycznych postaci. Wśród nich były księżniczki, wróżki, motylki oraz inne ciekawe postacie. Nie zabrakło też służb ratowniczych, reprezentowanych przez strażaka i policjanta. Humory i apetyt na wspólną zabawę dopisywały wszystkim. W sali pełnej balonów i kolorowych dekoracji, tańczyliśmy w rytm skocznej muzyki. Były też ciekawe zagadki dotyczące bajkowych postaci oraz różne zabawy.

Korzystaliśmy również z uroków zimy- lepiliśmy bałwany w naszym ogrodzie przedszkolnym, chodziliśmy po śladach na śniegu i urządzaliśmy bitwy na śnieżki.

Walentynki to radosny czas, więc z tej okazji również u nas w grupie było bardzo miło. Wręczyliśmy sobie kartki walentynkowe przygotowane przez mamę Miłosza oraz słodkości. Każdy powiedział komuś coś miłego, staraliśmy się być pomocni i życzliwi. Rozmawialiśmy o swoich emocjach i o tym jak my okazujemy miłość naszym bliskim.

Niedługo koniec zimy, więc z niecierpliwością czekamy na wiosnę!!!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content