„Zajączki” witają po wakacjach!My jesteśmy „Zajączkami” i już sześć mamy lat, do przedszkola dziś przyszliśmy by poznawać wielki świat.

 

Nauczycielki – mgr Danuta Pesta, mgr Renata Zarzycka
Nauczyciel wspomagający- mgr Magda Zienkiewicz
o porządek w sali dba- Halina Czajkowska

Kronika wydarzeń grupy „Zajączki”

„Kreatywne przedszkolaki” – kontynuujemy zajęcia z programowania i kodowania. Rozwijamy kreatywność i logiczne myślenie poprzez zabawy z matą oraz klockami LEGO education. Wykonując zadania, projekty i eksperymenty rozwijamy wiedzę techniczną
i matematyczną oraz umiejętności inżynierskie.

Poznaliśmy zasady bezpieczeństwa oraz środki ostrożności, które obowiązują w trakcie trwania pandemii.

18.09.2020r.- włączyliśmy się w akcję #sadziMy. Odwiedził nas pan Leśniczy, który opowiedział o roli drzew w przyrodzie oraz wytłumaczył jak sadzimy drzewka. Na zakończenie spotkania każdy z nas otrzymał sadzonkę świerku, którą zabraliśmy do domu i posadziliśmy z rodzicami w wybranym przez siebie miejscu.

18.09.2020r. Dzień Przedszkolaka – w tym dniu nie zabrakło zabaw i tańców przy muzyce. Wszyscy przyszliśmy do przedszkola w kolorowych strojach. Na zakończenie wspólnie zjedliśmy „zajączkowy” tort, przygotowany przez mamę Gabrysia- był pyszny. Dziękujemy!

Pogoda dopisywała, dlatego spędzaliśmy dużo czasu w ogrodzie przedszkolnym, bawiąc się na statku oraz uczestnicząc w zabawach sportowych. Po wesołych zabawach mogliśmy jeść pyszne podwieczorki pod naszymi wiatami.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Mai Sz. – zaśpiewaliśmy jubilatce głośne „Sto lat”
i złożyliśmy życzenia urodzinowe, a po życzeniach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.

30.09.2019r.- świętowaliśmy Dzień Chłopaka- odbyły się wspólne zabawy przy muzyce. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia oraz wręczyły upominki.

Do usłyszenia w październiku!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content