Wydarzenia w grupie „Motylki”25 listopada obchodziliśmy bardzo ważne święto – „Dzień Pluszowego Misia”. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Dzieci poznały historię święta, wspólnie  bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych,  zgadywankach.

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki uczyły się piosenek i wierszyków dla upragnionego gościa. 6 grudnia od samego rana przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa i cały czas nasłuchiwały dzwonków. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Przedszkolaki bardzo lubią zajęcia przyrodnicze – więc w listopadzie poznaliśmy oznaki późnej jesieni oraz jak wiemy, jak zwierzęta przygotowują się do zimy, a w styczniu poznaliśmy charakterystyczne zjawiska atmosferyczne zimą.

W ramach realizacji projektu eTwinning „Wielkie doznania małych odkrywców”  przedszkolaki  wykonały ciecz niewtonowską , którą bardzo fajnie się bawiły.

Swoje urodziny obchodzili: Asia oraz Eryk – jak zwykle były życzenia, cukierki i zabawa przy muzyce.

Do zobaczenia wkrótce!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content