Wydarzenia listopadowe u „Krasnali”Grupa „Krasnali” w listopadzie uczestniczyła w wielu ciekawych wydarzeniach.

Wydarzenia listopadowe u Krasnali.

– 9 listopada przedstawiliśmy dla całego przedszkola, rodziców, uczestników warsztatów terapii z SIONU, oraz uczniów klasy pierwszej ze SP na 7 historię odzyskania przez Polskę niepodległości. Było to dla nas duże przeżycie, a widzowie nie szczędzili braw po skończonym występie.

– 20 listopada obchodzony był w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym dniu rozmawialiśmy o naszych prawach, ale również i o obowiązkach.

– 22 listopada razem z grupą „Misiaki” i „Kotki”, byliśmy na wycieczce w Jednostce Wojskowej. Zwiedziliśmy tam Salę Tradycji, oglądaliśmy sprzęt wojskowy, i mielismy możliwość przejechania się wozem wojskowym.

– Pani Agnieszka, prowadziła z nami kolejne zajęcia z serii „Kocham czytać”, próbowaliśmy czytać krótkie historyjki z naszych książeczek

– 29 listopada jak co roku wzięliśmy udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bartoszycach. Było super, wysłuchaliśmy bajkę, rozwiązywaliśmy zagadki i rebusy.

– realizowaliśmy zajęcia z zakresu treści patriotycznych. Poznaliśmy ważne dla naszego kraju miasta, osobistości wiemy, że mamy morze i góry.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content