„Wiosna zawitała do Iskierek„ – spotkanie z Panią z biblioteki



Pani Asia odwiedziła grupę Iskierki i zapoznała dzieci z tematyką wiosny. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jakie ptaki wracają do nas wiosną oraz jakie pierwsze kwiaty pojawiają się po zimie. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści i oglądały ilustracje.
Na zakończenie spotkania wszyscy wspólnie stworzyli wiosenny obraz, rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności plastyczne. Było to bardzo miłe i radosne spotkanie, które wprowadziło nas w prawdziwie wiosenny nastrój.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Przejdź do treści