Wiosenny ogródek w Biedronkach Wpis opublikowany w kategorii Aktualności,Ekologia,Programy edukacyjne, dnia 17 maja, 2024. W grupie „Biedronki” założyliśmy wiosenny ogródek. Zasieliśmy w nim rzeżuchę i cebulkę. Codziennie pełniliśmy dyżury i podlewaliśmy roślinki. Kiedy roślinki urosły duże, zjedliśmy je na chlebie podczas śniadania. Było smacznie i zdrowo.