Wesołe „Zajączki” witają wszystkich po wakacjach!My jesteśmy „Zajączkami” i niewiele mamy lat, do przedszkola dziś przyszliśmy by poznawać wielki świat.

 

Nauczycielki: mgr Danuta Pesta, mgr Jolanta Lewandowska,

Nauczyciel wspomagający: mgr Magda Zienkiewicz

Pomoc nauczyciela: mgr Anna Batraniec

O porządek w sali dba: Izabela Żerebna

 

Kronika wydarzeń grupy „Zajączki”

20.09.2018 r. Dzień Przedszkolaka w Galinach- razem z kolegami i koleżankami z innych grup wyjechaliśmy na wycieczkę do Galin, gdzie czekały na nas liczne atrakcje.

01.10.2018 r.- świętowaliśmy Dzień Chłopaka- odbyły się wspólne zabawy przy muzyce, słodki poczęstunek i oczywiście dziewczynki złożyły chłopcom życzenia oraz wręczyły upominki.

05.10.2018 r. Spotkanie z panią Policjantką- podczas spotkania pani Policjantka przypomniała nam podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz omówiła zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.

11.10.2018 r. Wycieczka na przejście dla pieszych- wspólnie z naszymi Paniami wybraliśmy się na przejście dla pieszych, gdzie uczyliśmy się prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.

„Kreatywne przedszkolaki”- rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia z kreatywności. Polegały one na wesołej zabawie z kolorowymi kubkami- budowaliśmy niskie i wysokie wieże wg wzoru
i własnych pomysłów.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Mai Sz. i Olka F. – Podczas przyjęć odbyło się mnóstwo gier i zabaw integracyjnych. Wszyscy śpiewaliśmy piosenki i graliśmy na instrumentach perkusyjnych. Na zakończenie zabaw tworzyliśmy piękne koło, w środku którego miejsce zajmowali jubilaci. Śpiewaliśmy głośne „Sto lat” i składaliśmy życzenia urodzinowe, a po życzeniach przychodził czas na pyszny poczęstunek.

Zabawy na placu zabaw – korzystając z pięknej jesiennej pogody, bawiliśmy się wesoło w naszym ogrodzie przedszkolnym.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content