Spotkanie po wakacjach – grupa SkrzatyWitamy po wakacjach!!!. Jesteśmy o rok starsi, mamy już cztery lata. Tęskniliśmy za sobą i cieszymy się, że mogliśmy się już spotkać.

Wiele się wydarzyło w naszej grupie:

  • Ustaliliśmy Katalog zasad w naszej grupie, który będziemy przestrzegać każdego dnia. Pamiętamy jak dbać o higienę naszych rąk, wiemy kiedy trzeba je umyć.
  • Świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka – wspaniale spędziliśmy czas z kolegami i koleżankami. Śpiewaliśmy Piosenkę „Życie Przedszkolaka” łącząc się z kolegami i koleżankami z całej Polski. Uczestniczyliśmy w warsztatach Akademii Odkrywców, tańczyliśmy na Dyskotece Przedszkolaka. Otrzymaliśmy od rodziców wspaniałe prezenty: Domek dla lal i warsztat stolarski – DZIĘKUJEMY!!!
  • Powitaliśmy Panią Jesień razem z Misiową Mamą. Znamy już pory roku. Teraz uczymy się dni tygodnia.

* Uczestniczyliśmy w akcji Narodowe Czytanie – wysłuchaliśmy fragmentu utworu: „Moralność Pani Dulskiej”.

  • Obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka – chłopcy dostali drobne prezenty i życzenia od wszystkich kobiet, małych i dużych, z naszej grupy. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu upominków.
  • Rodziców zapraszamy do udziału w Chwilce literackiej oraz w Międzynarodowym projekcie „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

Do zobaczenia w Październiku.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content