„Skrzaty” witają w nowym roku szkolnymWitamy po wakacjach!!!. Jesteśmy o rok starsi, mamy pięć lata i jesteśmy średniakami. Bardzo się za sobą stęskniliśmy i cieszymy się, że możemy się razem bawić.

Wiele się wydarzyło w naszej grupie:
* Ustaliliśmy Katalog zasad w naszej grupie, który będziemy przestrzegać każdego dnia. Pamiętamy jak dbać o higienę naszych rąk, wiemy kiedy trzeba je umyć. .
* Świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka – wspaniale spędziliśmy czas z kolegami i koleżankami. Śpiewaliśmy Piosenkę „Życie Przedszkolaka” i wesoło bawiliśmy się z klownem. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.
* Uczestniczyliśmy w akcji Narodowe Czytanie – wysłuchaliśmy utworu: Powrót Taty.
* Obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka – chłopcy dostali drobne prezenty, przygo i życzenia od wszystkich kobiet, małych i dużych, z naszej grupy. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu upominków.
* Spotkaliśmy się ze strażakiem, który opowiedział nam o swojej pracy. Mogliśmy obejrzeć sprzęt wykorzystywany podczas akcji gaszenia pożaru.
* wspólnie z grupą Motylki wybraliśmy się do kina w Lidzbarku Warmińskim, na film „Tedy i szmaragdowa tablica”.
* Uczestniczyliśmy w próbnej ewakuacji.
* Włączyliśmy się do akcji „Szkoła pamięta” – zapaliliśmy znicze na grobach żołnierzy walczących o wolność naszego miasta.
* Kontynuujemy naszą przygodę z czytaniem wg metody I. Majchrzak „Odimienna metoda nauki czytania”.
* Rodziców zapraszamy do udziału w Chwilce literackiej oraz w Międzynarodowym projekcie „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

Do zobaczenia w listopadzie.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content