„Pszczółki” mają moc, czyli happening przedszkolaków w obronie pszczółZ hasłami „Ratujmy pszczoły” oraz „Nie będzie ich, nie będzie nas” dzieci z grupy „Pszczółki” wzięły udział w happeningu mającym na celu uświadomienie wszystkim dzieciom z naszego przedszkola oraz  mieszkańcom naszego miasta ekologicznego przesłania w obronie pszczół.

Wydarzenie było podsumowaniem realizowanego przez dzieci projektu edukacyjnego oraz sposobem świętowania Dnia Pszczoły, który przypada 20 maja. Rozdane ulotki informacyjne to zebrana w pigułce wiedza na temat tego co możemy zrobić, by ratować pszczoły. To zwrócenie uwagi na edukację w zakresie zachowywania równowagi między potrzebami ludzi, a potrzebami naturalnego środowiska.

 

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content