Podsumowanie Projektu Edukacyjnego „Moc Prezentów UNICEF”W czerwcu, w ramach działania Przedszkolnego Koła Wolontariatu, włączyliśmy się w Akcję „Moc Prezentów UNICEF”.

W czasie  realizacji Projektu, w każdej grupie wiekowej odbyły się zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci dowiedziały się o trudnej sytuacji mieszkańców Gwatemali oraz o możliwościach udzielenia im pomocy.  Dzieci uwrażliwiły się na potrzeby innych, wyrażały emocje współczucia i troski oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym. Dowiedziały się czym zajmuje się,  jaki jest zakres działania UNICEF oraz na czym polega pomoc humanitarna. Wykonały mapę, na której oznaczyły Gwatemalę oraz inne regiony, do których z pomocą dociera UNICEF.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz Dzieciom za aktywny udział w zbiórce charytatywnej „Moc Prezentów”. Udało nam się zebrać kwotę 216 zł., którą przeznaczyliśmy na zakup „Prezentów bez Pudła”: 4 pojemniki na wodę, 100 mydeł, 2 plecaki. Jesteśmy pewni, że zakupione prezenty wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy wrażliwi na potrzeby innych. Możemy być z siebie dumni!

 

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content