Podsumowanie akcji „Łańcuch Dobra”Nasze przedszkole włączyło się w akcję charytatywną „Łańcuch dobra”, której pomysłodawcą jest białostockie Stowarzyszenie „Pro Salute”. Przedsięwzięcie realizowane było z myślą o dzieciach z dystrofią mięśniową czyli zanikiem mięśni. Akcja miała charakter symboliczny, by pokazać chorym dzieciom, że nie są same w chorobie. W związku z tym nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami i nauczycielami chętnie i radośnie przystąpiły do pracy wykonania łańcucha choinkowego. Była to świetna rywalizacja, kto zrobi więcej łańcuszkowych kółeczek. 26 listopada odbyło się ostateczne mierzenie długości łańcucha. Dzięki wspaniałej współpracy powstało ponad pół kilometra choinkowego łańcucha.

Każda z grup wniosła swój wkład w ostateczny wynik:
I. „Misiaki”- 118m
II. „Kotki”- 108m
III. „Żabki”- 76m
IV. „Skrzaty”- 65m
V. „Motylki”- 53m
VI. „Zajączki”- 52m
VII. „Krasnale”- 47m

Całkowita długość łańcucha: 519m!!!!

Możemy być dumni z efektów wspólnej pracy!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content