Pasowanie na PrzedszkolakaPiątek 8 stycznia 2021 roku był bardzo uroczystym dniem w życiu naszego przedszkola Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka. Dzieci 3 letnie z grupy Motylki oraz Skrzaty zostały przyjęte w szeregi naszej przedszkolnej gromadki.

W  części artystycznej maluszki zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję wspaniały montaż słowno-muzyczny. Przedszkolaki złożyły uroczyste Ślubowanie, a Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka dokonała aktu Pasowania na Przedszkolaka.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem.

Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało barwny i oryginalny dyplom oraz kuferek z cukierkami.  Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i zabawki ufundowane przez Radę Rodziców.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla wszystkich  dzieci.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content