Ostatnie wydarzenia w grupie „Motylki”30 maja pojechaliśmy na niestety ostatnią wspólną wycieczkę do Teatru Lalek w Olsztynie na przedstawienie pt:”Piotruś Pan”. Przedstawienie bardzo nam się podobało i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.
31 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy najbardziej ulubione przez nas święto – czyli Dzień Dziecka. Oczywiście nie zabrakło tego dnia upominków dla każdego z nas jak i radości oraz uśmiechu na twarzach wszystkich dzieci.
5 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do Straży Granicznej. Poznaliśmy pracę funkcjonariusza SG, jeździliśmy quadem oraz spotkaliśmy naszego przyjaciela Jamiego – psa pracującego w SG.
7 czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do Pięknej Góry. Czekało tam na nas wiele niespodzianek. Wspólnie z bohaterami z bajki Kubuś Puchatek przeżywaliśmy wiele przygód: budowa szałasu, rozwiązywanie zagadek, zabawy w lesie oraz małe co nieco.
Po wycieczce odbył się w naszym przedszkolu Zielony wieczór. Wspólnie wykonaliśmy grupowe tablo, łapacze snów, szukaliśmy ukrytego skarbu oraz wspólnie zjedliśmy pyszną kolację.
Dnia 14 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszą grupę. Już od początku miesiąca przygotowywaliśmy program artystyczny na tę okazję. Były wiersze, tańce i wiele niespodzianek. Już w czasie prób był płacz i żal, że trzeba żegnać się z kolegami i koleżankami z naszej grupy, ale zrobiliśmy wszystko, aby nasz występ się udał.
Teraz czekają nas zasłużone wakacje, a potem powitamy szkołę!!!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content