Nasze przedszkole w gronie zwycięzców I edycji ,,Czyściochowe Przedszkole”Kochani Rodzice dzisiaj otrzymaliśmy wiadomość, że nasze przedszkole znalazło się w gronie zwycięzców konkursu plastycznego i wygrało kartę podarunkową do drogerii Rossmann w wysokości 500 zł z przeznaczeniem na środki czystości do przedszkola.

W informacji od organizatora konkursu czytamy:

Serdecznie gratulujemy!

Mając na uwadze czasowe zawieszenie zajęć w placówkach edukacyjnych, podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu wysyłki nagród.

Nagrody wyślemy w najszybszym możliwym terminie, po powrocie przedszkoli do normalnego trybu pracy. Informację o planowanej dacie wysyłki przekażemy w odrębnej wiadomości. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Kochani Rodzice !!!

To dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz całego personelu przedszkola mogliśmy  znaleźć się w gronie 100 przedszkoli w Polsce z największą ilością oddanych głosów. Serdecznie Państwu dziękujemy i prosimy o głosowanie na kolejną pracę, która jak na razie jest na 36 miejscu.

Możecie to uczynić wchodząc na stronę: https://www.rossmann.pl/czysciochowo

Należy utworzyć tam swoje konto, pobrać aplikację Rossmann PL- zalogować się i oddać głos na pracę naszego przedszkola.

Zasady głosowania:

  • głosować w konkursie mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior;
  • codziennie można oddać jeden głos;
  • głosowanie trwa od 1 kwietnia do 30 kwietnia i odbywa się w miesięcznych turach – każdy miesiąc to nowe głosowanie i nowi wygrani!;
  • w głosowaniu biorą udział przedszkola, które zarejestrowały się w programie Czyściochowe przedszkole na www.czysciochowo.pl, przeprowadziły zajęcia na temat higieny i zgłosiły pracę konkursową;
  • co miesiąc 100 przedszkoli z największą liczbą głosów wygrywa kartę podarunkową o wartości 500 zł na zakupy higieniczne w drogeriach Rossmann.

 

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content