Majowe i czerwcowe wydarzenia w grupie SkrzatyW maju Skrzaty dowiedziały się jakie niebezpieczeństwa zagrażają środowisku przyrodniczemu i jak należy dbać o naszą planetę.

Opowiadały o członkach najbliższej rodziny, o ich stanach emocjonalnych w różnych sytuacjach. Wskazywały na sposoby wpływające na dobry humor mamy. Wspólnie z rodzicami uczestniczyły w Pikniku integracyjnym na Dębówku. Dzieci przedstawiły program artystyczny, wspólnie z rodzicami piekły kiełbaski, uczestniczyły w zabawach ruchowych na świeżym powietrzu.

W czerwcu dzieci poznały zwyczaje, zabawy i środowisko życia dzieci kolegów z różnych stron świata. Uczestniczyły w zabawach, konkursach, zajęciach „Fizyka dla Smyka” podczas obchodów Dnia Dziecka.

Poznały mieszkańców łąki podczas wycieczki na łąkę, oglądania prezentacji multimedialnej, słuchania opowiadań. Wspólnie wykonały pracę „Wiosenna łąka”. Poznały cykl rozwoju motyla.

Dowiedziały się, jakie zasady stosować żeby bezpiecznie spędzić wakacje. Po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkały się z panią Agnieszką z Biblioteki Miejskiej w Bartoszycach.
Pani Agnieszka przeczytała dzieciom książkę „Kicia Kocia i straszna burza”, z której Skrzaty dowiedziały się czego nie można robić podczas burzy.

Dzięki wsparciu Rodziców mieliśmy możliwość pojechać na wycieczkę do Strusiolandii w Bukwałdzie.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjacielem grupy za działania przyczyniające się do rozwoju dziecka. ŻYCZYMY WSZYSTKIM WSANIAŁYCH WAKACJI !!!!!!!!

Do zobaczenia.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content