Kronika wydarzeń grupy „Zajączki”Od września 2019 r.- realizujemy działania nowatorskie „Z przyrodą za pan brat”, podczas których dzieci zapoznają się z zagadnieniami z zakresu ekologii. Do tej pory dzieci dowiedziały się „Co to jest przyroda?” – obserwowały elementy przyrody podczas wycieczki po okolicy przedszkola. Poznały „Zwierzęta dzikie i domowe” i dowiedziały się co mogą dla nich zrobić. Zainspirowani pięknymi widokami przyrody, wykonaliśmy prace plastyczne
o tematyce jesiennej.

16.10.2019r.- odbyło się spotkanie z Panią Policjantką, która opowiedziała i pokazała na skrzyżowaniu, jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę.

Wzięliśmy udział w spotkaniu z fotografem p. Jarosławem Pastułą, który przedstawił nam swoją pasję fotografowania. Podczas spotkania obejrzeliśmy piękne zdjęcia ptaków i zwierząt leśnych.

18.10. 2019r. – odwiedziła nas mama Mai Sz., która w ramach chwilki literackiej przeczytała nam bajeczki z serii „Baw się i ucz z „Mikim”. Dziękujemy pani Małgosi za zaangażowanie
i mile spędzony czas.

30.10.2019r.- świętowaliśmy Halloween. Przebrani w różne postaci, wzięliśmy udział
w zabawach przy muzyce oraz konkursach.

31.10.2019 r. – odwiedzili nas wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu ZSP nr 2 w Bartoszycach.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Olka F., Nastki, – zaśpiewaliśmy jubilatom głośne „Sto lat” i złożyliśmy życzenia urodzinowe, a po życzeniach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.

Do zobaczenia w listopadzie!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content