Kronika wydarzeń grupy „Misiaki”„Misiaki” to już  starszaki!

Każdy starszak to jest ktoś,

ktoś, kto już dużo umie.

Jednym słowem

rozgarnięty gość!

Nauczycielki –mgr Danuta Pesta, mgr Jagienka Olszewska
Nauczyciel wspomagający- mgr Beata Stachowska-Janowicz
o porządek w sali dba- Grażyna Czujko..

Kronika wydarzeń grupy „Misiaki”

Rozmawialiśmy o sposobach spędzania wakacji, o ciekawych miejscach odwiedzonych w czasie przerwy wakacyjnej i wydarzeniach, które zapamiętaliśmy. Utrwaliliśmy zasady zachowania w grupie, korzystania z szatni, łazienki oraz bezpieczeństwa na terenie przedszkolnego budynku, podwórka oraz naszej sali nie zapominając o postępowaniu zgodnym z wytycznymi  GIS i zachowywaniu reżimu sanitarnego. Ustaliliśmy wspólnie kodeks przedszkolaka, abyśmy wszyscy dobrze wiedzieli czego od nas oczekują dorośli, jakie zachowania są właściwe.

Jesteśmy już starszakami i dużo czasu poświęcamy na gry i zabwy związane z nauką czytania i pisania, rozpoczęlismy również pracę w nowych książkach Supersmyki.

28.09.2020r. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – w tym dniu nie zabrakło zabaw i tańców przy muzyce. Wszyscy przyszliśmy do przedszkola w kolorowych strojach. Na zakończenie wspólnie zjedliśmy „Misiakowy” tort.

Pogoda dopisywała, dlatego spędzaliśmy dużo czasu w ogrodzie przedszkolnym, bawiąc się na statku oraz uczestnicząc w zabawach sportowych, uczyliśmy się skakać na skakance, prowadziliśmy obserwacje krzewów i kwiatów. Wybraliśmy się również na wycieczkę do ogródków działkowych podczas, której utrwalaliśmy nazwy warzyw i owoców.

30.09.2019r.- świętowaliśmy Dzień Chłopaka- odbyły się wspólne zabawy przy muzyce. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia oraz wręczyły upominki. Serdecznie dziękujemy mamie Ernesta za zakup upominków.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Natalki W. – zaśpiewaliśmy jubilatce głośne „Sto lat”
i złożyliśmy życzenia urodzinowe, a po życzeniach przyszedł czas na pyszny poczęstunek.

Do usłyszenia w październiku!

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content