Kronika grudniowych wydarzeń grupy „Zajączki”Obchody Dnia Pluszowego Misia- 25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! Do wspólnej zabawy z misiem zaprosiła nas Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach.

Bal Andrzejkowy- 29 listopada uczestniczyliśmy w wesołej zabawie andrzejkowej.

Wizyta gościa z Warsztatów Terapii Zajęciowej- w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, odwiedził nas uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej, który podczas spotkania przeczytał nam bajkę.

Konkurs plastyczny – Ala Z. razem z mamą wzięły udział w przedszkolnym konkursie plastycznym, pt. „Jak spędzam czas z moim niepełnosprawnym kolegą?”. Praca Ali otrzymała nagrodę- II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Wizyta Świętego Mikołaja w „Zajączkach”- Mikołaj wręczył nam wspaniałe prezenty i piękne dyplomy „Grzecznego Dziecka”. Wszyscy bardzo miło wspominamy ten dzień. Teraz zerkamy przez okienko z nadzieją, że już niedługo jeszcze raz spotkamy się z naszym Gościem.

Świąteczne inspiracje w „Zajączkach”- przez cały miesiąc poznawaliśmy zwyczaje i tradycje Bożonarodzeniowe. Zainspirowani świąteczną atmosferą, wykonywaliśmy ozdoby choinkowe oraz dekoracje świąteczne.

Warsztaty pieczenia i dekorowania muffinek i pierniczków- odwiedziła nas mama Gabrysia ze świąteczną niespodzianką. Zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekliśmy pyszne muffinki i ozdabialiśmy pierniczki. Na zakończenie otrzymaliśmy Dyplomy Małego Cukiernika. Bardzo dziękujemy Pani Darii za przybliżenie nam pracy cukiernika.

Wspólnie świętowaliśmy urodziny Lenki S. i Adasia- Jubilatom złożyliśmy najserdeczniejsze życzenia.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content