Krasnale w listopadzieUczestniczyliśmy w warsztatach bębniarskich prowadzonych przez Pana Marcina. Poznaliśmy nowe instrumenty jak sama nazwa wskazuje a mianowicie afrykańskie bębny

Podczas realizacji tematu kompleksowego związanego z patriotyzmem poznaliśmy symbole narodowe, podejmowaliśmy próby śpiewania 4 zwrotek hymnu, uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, wspólnie ze starszymi kolegami wykonaliśmy długą flagę (wyklejaliśmy serwetkami)

Na zaproszenie Pani bibliotekarki z MB oddział dla dzieci udaliśmy się do biblioteki gdzie obchodziliśmy światowy Dzień Pluszowego Misia. Słuchaliśmy opowiadań o różnych misiach, poznaliśmy historię narodzin misia

Wspólnie z rodzicami włączyliśmy się w akcje charytatywne zorganizowane w naszej placówce – „Kup pan szczotkę” pomagając dzieciom w Afryce i „Łańcuch dobra”. Pomaganie innym jest piękne i szlachetne.

Uczyliśmy się kodowania za pomocą kubeczków, co sprawia nam fajną naukę poprzez zabawę.

Realizowaliśmy zadania z projektu „#20minutdlaMATEMATYKI – edukacja matematyczna w domu i w przedszkolu”, oraz „Zdrowo i sportowo”.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content