Komunikat dla Rodziców dzieci nowo przyjmowanychSzanowni Państwo,
Rodzice zgłaszający po raz pierwszy dzieci do naszego przedszkola od 01.09.2020r.

w dniu 20 kwietnia 2020 r.( poniedziałek) do godziny 12.00 na stronie naszego przedszkola będą opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w rekrutacji do naszego przedszkola.

Wyniki rekrutacji rodzic/opiekun prawny będzie mógł również sprawdzić logując się na konto swojego dziecka. Jeśli rodzic podał adres mailowy podczas rejestracji wniosku otrzyma informacje o wynikach rekrutacji na skrzynkę mailową.

Uwaga!
W terminie 21-27 kwietnia 2020 r. rodzice/opiekunowie prawni będą mogli elektronicznie (logując się na konto dziecka) potwierdzać wolę zapisu dziecka do placówki kwalifikacji.

Potwierdzenie woli jest konieczne, jeśli rodzice chcą, aby dziecko kwalifikowane do danego przedszkola zostało do niego przyjęte.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content