Jesień w grupie „Motylki”Jesień w naszej grupie zaczęliśmy bardzo aktywnie. 

23 września odbyło się w grupie powitanie Jesieni. Dzieci przyniosły całe bogactwo jej darów: piękne liście, owoce z lasu, sadów i ogrodów. Z przyniesionych darów wspólnie tworzyliśmy jesienne kompozycje, a owoce i warzywa posłużyły do wykonania smacznych i zdrowych sałatek.

Od najmłodszych lat zwracamy uwagę naszych przedszkolaków na ważną rolę obchodzenia świąt rodzinnych, przedszkolnych czy narodowych. Takim wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu okazał się Dzień Chłopaka, który przypada na 30 września. Dziewczynki życzeniami, uściskami i upominkami przypomniały naszym młodym mężczyznom jak bardzo są wyjątkowi, ważni i niezastąpieni.

11 października w ramach cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi” przedszkolaki miały okazję poznać pasję taty Miłoszka – bieganie. Pan Piotr opowiadał nam o tym, jak przygotowuje się do maratonów, pokazał sprzęt potrzebny podczas biegania i najważniejsze – swoje medale. Na zakończenie wszyscy mieliśmy małą rozgrzewkę, mały maraton oraz wszystkie dzieci dostały medale i dyplomy. Jeszcze raz dziękujemy za tak miłe i ciekawe spotkanie.

W ramach Przedszkolnego Programu Profilaktyki odbyło się spotkanie dzieci z funkcjonariuszem Policji. Przedszkolaki uczyły się odróżniać zachowania bezpieczne od ryzykownych i pogłębiały swoją wiedzę odnośnie pracy policjanta.

„Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy” z takim hasłem i uśmiechem na twarzy dzieci obchodziły dzień uśmiechu. W tym dniu przedszkolaki starały się przez cały dzień utrzymać wspaniały humor i uśmiech na twarzy. Tym uśmiechem zarażały wszystkich swoich kolegów z przedszkola, panie oraz pracowników przedszkola.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content