Podczas ostatnich zajęć dzieci z grupy Iskierki poznawały świat zmysłów. Przedszkolaki dowiedziały się, jakie mamy zmysły i do czego są nam potrzebne w codziennym życiu.
W trakcie zajęć dzieci miały okazję spróbować różnych produktów spożywczych, dzięki czemu mogły rozwijać i sprawdzać swój zmysł smaku. Było to dla nich bardzo ciekawe doświadczenie – niektóre smaki były dobrze znane, a inne zupełnie nowe.
Nie zabrakło również zabaw rozwijających zmysł dotyku. Dzieci rozpoznawały różne przedmioty i materiały poprzez dotyk, zgadując, co znajduje się w ich dłoniach.










