Informacja dotycząca możliwości skorzystania z opieki nad dzieckiem w okresie wakacjiSzanowni Państwo!

Dyrektor Integracyjnego Przedszkola Publicznego nr 4 w Bartoszycach informuje, że z uwagi na trwającą w kraju sytuację, związaną z rozprzestrzenianiem się COVID-19, ograniczeniami funkcjonowania jednostek sytemu oświaty, ostrymi wytycznymi MEN oraz GIS istnieje ograniczona  możliwość skorzystania z opieki nad dzieckiem w okresie wakacji.

Proszę o przemyślane i odpowiedzialne zgłoszenie dziecka,  tylko w sytuacji, gdy nie macie Państwo możliwości  zapewnienia opieki w domu.

Zgłoszeń dokonujemy  na podstawie deklaracji, którą należy przesłać do nas drogą mailową (ppnr4@op.pl), pocztą lub złożyć osobiście w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca 2020r., co ułatwi nam i wybranym przedszkolom przygotowanie organizacji pracy w okresie wakacji. Nadmieniam, że będzie istniała możliwość zgłoszenia  dziecka w trakcie wakacji,  jeśli będzie taka potrzeba oraz wolne miejsca.

Przedszkola , które będą miały przyjąć nasze  dzieci w lipcu 2020 r., zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia, uwzględniając pierwszeństwo przyjęcia dzieci z własnego przedszkola, w przypadku spełnienia ograniczeń w ilościach dzieci w grupach.   

 Jednocześnie informuję, że  nasi nauczyciele ze zgłoszonymi dziećmi, będą pełnić  dyżur w sierpniu 2020r, w innym przedszkolu, z uwagi na adaptację pomieszczeń kuchennych, co znacznie utrudni nam prowadzenie opieki nad dziećmi. O miejscu sprawowanej opieki poinformuję w oddzielnym komunikacie.

 

Kliknij, aby pobrać deklarację.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content