Europejski Tydzień SportuW Dniach 23 – 30 września obchodzony był Europejski Tydzień Sportu, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą na celu promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. W naszym przedszkolu nie zabrakło związanych ze sportem spotkań, ćwiczeń sportowych z ciekawymi ludźmi. Odbył się min. – Trening piłki nożnej w grupie ,,Żabki” który odbył się 26 września na placu przedszkolnym prowadzony przez trenera Legii Bart. Dzieci uczestniczyły w ćwiczeniach ogólnorozwojowych z piłkami, celowały do bramki, pokonywały przeszkody z piłkami a także doświadczyły współzawodnictwa drużynowego. Na zakończenie treningu dzieci otrzymały pamiątkowy szalik Legii Bart. Serdecznie dziękujemy Panu Karolowi Chilmanowicz za zorganizowanie tak wspaniałego treningu dla dzieci z grupy Żabki.

W grupie dzieci 3-letnich odbyły się zajęcia prowadzone w ramach realizowanego projektu- „Zdrowo i Sportowo”. Nasi najmłodsi super się bawili, nie zniechęcali się o czym świadczy ich uśmiech na twarzach.

Dzieci z grupy „Zajączki”, wzięły udział w 5 biegu charytatywnym organizowanym przez PKO, oraz w biegu Warmów – gratulujemy naszym wychowankom.

W ramach realizacji projektu Zdrowo i Sportowo zachęcamy do aktywności całe rodziny. Pamiętajmy, że to my dorośli dajemy przykład dzieciom. Sport potrzebny jest każdemu z nas, w każdym wieku. Zróbmy wszystko by ruch stał się nawykiem.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content