Grupa ,, Wiewióreczki” uczestniczyła w ćwiczeniach sprawnościowych na nowym torze ruchowym, otwartym na terenie Straży Pożarnej w Bartoszycach.
Dzieci mogły wykazać się sprawnością podczas przechodzenia przez drabinki, pokonywania przeszkody- zapory, przejścia równoważnego, przejścia w tunelu oraz celowania wężem gaśniczym w wyznaczone miejsce. Wiewióreczki z radością i zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia, mimo, że pod koniec zaczął padać deszcz. Ale nie przejmowaliśmy się nim wcale, bo dzielni Strażacy pomagają i ratują ludzi przy każdej pogodzie.
Dziękujemy Panu Piotrowi- tacie Ignasia za to, że mogliśmy aktywnie spędzić czas.






















