Bieg dla PolskiW ramach uroczystości majowych w naszym przedszkolu odbył się bieg, którego motywem przewodnim było hasło „Bieg dla Polski”. Z tego powodu stroje naszych przedszkolaków oraz pracowników nawiązywały do barw narodowych. Bieg rozpoczął się powitaniem dzieci przez p. Dyrektor. Następnie, jak na prawdziwych sportowców przystało, odbyła się rozgrzewka, którą poprowadził tata Jasia – p. Patryk. Ważnym gościem w tym dniu był tata Mateusza p. Piotr – żołnierz 20 Brygady zmechanizowanej, który wspólnie uczestniczył z każdą drużyną w biegu w stroju wojskowym z flagą w ręku. W biegu brały udział 4 drużyny składające się z dzieci z każdej grupy wiekowej. Tego dnia nikt nie wyszedł z przedszkola bez nagrody, wszystkie dzieci za sportową i zdrową rywalizację otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Kontakt

Telefon
89 764 13 88
Adres
gen. Józefa Bema 49, 11-200 Bartoszyce
Skip to content